The Kinship Collection 2022 6x 0,7L

Kolekce 6 whisek. Baleno v látkovém sáčku.


Objem: 0,7 l
Země původu: Skotsko

Zobrazit celý popis
  • Interní kód:LIWH000331
  • Prodejní jednotka:ks
  • Dostupnost:SKLADEM
  • Cena za 1 l 35 708 Kč s DPH

Konečná cena : 149 975 Kč

Vážení zákazníci, u tohoto produktu je možný pouze osobní odběr na našich pobočkách v Praze nebo v Plzni. Děkujeme za pochopení.


Celý popis

Bowmore – 33 let – 47,7 % 

Jemný peet pach, mořské řasy a krémová vůně ve vůni spolu s nakládaným zázvorem, koprem a tóny kůže. Krásně elegantní na patře s výraznější rašelinou, pomalu přecházející do nádherně dlouhého soustředěného a elegantního závěru.

Bruichladdich - 31 let 54,6 %

Nádherně hutná vůně s pečeným jablkem, žlutými švestkovými povidly, limetkovou kůrou, solenými praženými mandlemi a vánkem Atlantského moře. Husté a krémové na patře s melounovým ovocným salátem, citronovou kůrou, muškátovým oříškem a zázvorem. Náznaky mléčné i hořké čokolády v závěru spolu s BBQ tónem.

Bunnahabhain - 32 let - 46,2 % 

Mořský sprej, dubové paluby lodí a koncentrované jablečné pyré se skořicí na nose. Sladové na patře spolu se zralým sadovým ovocem, kůží a leštěným dubem, ustupující pikantnímu, křupavému závěru v kombinaci s náznaky muškátového oříšku a zázvoru.

Caol Ila - 32 let - 48,1 % 

Elementární vůně rašelinového kouře, sladu a dubu, rozvíjející se v zářící rašelinový oheň, pastovité těsto, hřebíček a zelené olivy. Na patře šťavnaté s mastnou rašelinou, marmeládou, mandlemi a sladkými tóny kůže. Dlouhý, přetrvávající, uspokojivý závěr se spoustou omezeného rašelinového kouře.

Laphroaig – 31 let – 47,1 % 

Čerstvě dehtovaná dělová paluba staré válečné lodi na přídi. Rašelinový zápach, rašelinové oleje, pomerančová sladkost, hřebíček a šrotový slad. Na patře máme čerstvě upečený sladový bochník, vřesový med a pečená jablka, vše zabalené v olejovém peetovém zápachu. Koncentrované a dehtové na finské – krásně a typicky Laphroaig.

Jura – 29 let – 48 % 

Mandle, citronová a pomerančová kůra na nose. Briny s nádechem zahradní máty a melounu spolu s krásnou svěžestí. Zemité a robustní na patře s ovocnými tóny, hořkou čokoládou a křupavou slaninou. V závěru jemně kořenité s tóny zeleného jablka.